Kontakt oss

Under finner du kontaktinformasjon til en rekke av våre ansatte, slik at du kan prate med akkurat den du har behov for. Får du ikke svar på telefon, er det bare å sende en mail så vil du få svar på det du lurer på.

 

For generelle henvendelser, eller forespørsler knyttet til bestilling av sprinklerstoppere ta kontakt på mail: post@brannsprinkler.no eller på telefon: 55 93 77 55.

 

Vi ønsker gjerne å motta faktura på Ehf. Vårt org.nummer er 920232663. Om det ikke kan sendes som Ehf ønsker vi faktura tilsendt som pdf til bst@uni24.no.

2016-07-13 09.27.20 ny
Vidar

Vidar Rune Skintveit

Daglig leder

tlf: 94 80 66 96

vidar@brannsprinkler.no

Yngve

Yngve Rørstadbotten-Hæve

Vedlikehold & Kontroll:
Tlf: 90 20 76 77
yngve@brannsprinkler.no

Erika

Erika Selnes Asbølmo

Kontorleder
Tlf: 55 93 77 55
erika.selnes@brannsprinkler.no

Silje

Silje Aga Rykkje

Kontorassistent
Tlf: 55 93 77 55
silje@brannsprinkler.no

Ann-therese2

Ann-Therese Stønen

Teknisk leder/Branningeniør

Tlf: 99 26 02 66

ann-therese@brannsprinkler.no

JoInge

Jo Inge Saksgård

Prosjektleder/prosjektering

Tlf: 90 28 42 33

jo.inge@brannsprinkler.no

Morten

Morten Erikstad

Prosjektleder:
Tlf:  91 92 10 71
morten@brannsprinkler.no

Frank

Frank Erkelenz

Vedlikeholdsleder
Tlf: 91 92 62 70
frank@brannsprinkler.no

Kontakt oss

Bruk kontaktskjemaet under for å kontakte oss. Om ønskelig er det bare å ringe oss eller sende mail til post@brannsprinkler.no.


Vi i Brann & Sprinklerteknikk står klar til å hjelpe deg!